At Yarışı Tüyo ve Tüyoları Değerlendirme Nasıl Olur ?

At Yarışı Tüyo ve Tüyoları Değerlendirme Konusu


Tüyo alınan at ile ilgili bilgileri iyi değerlendirmek gerekir, tüyo gelen yer ahır bilgisi ise farklı kefeye konulmalıdır,
Tüyo alınan at (seyis,jokey) bilirkişi uzmanından ise farklı değerlendirilmelidir.
Altılı ganyan ve ya diğer oyunlarda başarılı olmak için neler yapılmalı !

  • (1) Ahırdan gelen bilgiler
    Ahırdan bir tüyo geldiğinde bu bilgi genellikle gelecek koşularıda ifade eder, yani herhangi bir at önerildi ise o atı en az 3 yarış takip etmek gerekir, at form durumunu ve görüntüsünü o an yansıtamayabilir, ama sonraki yarışta kendini gösterebilir. Bu tip durumlar ile çokça karşılaşılmaktadır. Mutlaka takip listeniz olmalı.
  • (2) Bilirkişi’den gelen bilgiler
    Bilirkişi uzmanından gelen tüyolar genellikle o günkü koşu için geçerli olur. Bilirkişi uzmanı atın o yarışa nasıl hazırlandığına ve kazanması gereken yarış içi şartlara bakarak durumu değerlendirir.
  • (3) Altılı ganyan tutturmak için neler yapılmalı !
    Altılı ganyan ve diğer oyunlarda başarılı olmak için bir takip listeniz olmalı, takip listenizde bulunan isimlerin neden listenizde olduğunuda yazmalı veya aklınızda tutmalısınız, bir atın yarış kazanması için gerekli şartların neler olduğunu iyi analiz etmeli ve bunu değerlendirmelisiniz. Bu tür değerlendirmeler sonucu  çok sürpriz atları yakalayabilir ve başarıya ulaşabilirsiniz.

NOT: Bu bilgiler yıldızlı bülten ekibinin paylaşımı olup whatsapp abone grubuna paylaşılan özel ahır duyumları ve tüyoları içeren bilgileri kapsamaktadır. Siz de her gün whatsapp’tan bu bilgileri almak istiyorsanız whatsapp abone listemize katılınız. whatsapp numaramız: 0542 832 1 444