GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

23 Haziran 2018 Cumartesi Ankara Altılı Yorumları 3 banko adayı

23 Haziran 2018 Cumartesi Ankara koşuları için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız duyumları topluyoruz ve siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

Öncekilke tüyolu ve ahır duyumlu tahminlerimizin sadece whatsapp abonelerimizin okuyacağı şekilde yayımlanacağını belirtelim.
Yıldızlı şekilde at isimlerini göreceksiniz.
Herkese açık olmamasının sebebini aşağıdaki sayfada bulabilirsiniz.
Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.

Whatsapp aboneleri galop, derece, idman pisti raporları ve tüm tüyolardan yararlanabilmektedir.
Galop sayfası şifresi whatsapp abonelerine gönderilmiştir.
Whatsapp abonelik ile ilgili detayları bu sayfada bulabilirsiniz.
Nasıl abone olacağınızı ise 0542 832 1 444 whatsapp numarasını ekleyerek buket hanım’dan bilgi alabilirsiniz.


23 haziran ankara ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  2.DEMİRBÜKEN için yine kazanacağı şartlar var. 3.DRIVE FASTER pistin şuanki durumunda da ve yarış kuma alınsa dahi kazanma şansı yüksek olan bir isim. Kazanma karakteri düşük orası ayrı bir konu. 6.DESTINO ve 8.KEEP WALKING  ağır çim de çok koşması beklenen isimler.

2.AYAK:  Uzun zamandır kazanmayı beceremese de şuanki form durumu ile grupta sıyrılan ******** banko adayımız olacaktır. Ahırdan da mükemmel görüntü bilgisi geldi. Tek rakibinin ********  olabileceği konuşuldu. Zira ilk yarışında bekleneni vermemiş ama güvenilen bir at konumundaydı. ******** ise çıktığı gibi bitirme ihtimali olan bir at.

3.AYAK: ******** uzun ara vererek sadece özel yarışlara katılan çok kalite bir at. Yorulmak istenmiyor, ancak buna etken sorunların olduğunuda biliyoruz, bu sorunlardan en az etkilenerek nasıl yarış kazanırız diye düşünüyor ilgilileri. Bugünde çok rahat kazanabilir ve ya sorunu nüksedip yan çizebilir. Tam olarak güvenemediğimizden kumun kaliteli isimleri ******** ve ******** yazılmalı. Hatta ankara kumunda çok koşabilecek kapasitedeki ******** ‘de yazılmalı.

4.AYAK:  Ters köşe ile tabir edilen altılının yatabileceği koşular, umadık taş baş yarar şeklinde çalışmalarınıza çok ta güvenmeden bu isimler ile burayı kapatalım. : ********

5.AYAK:  Yine zor bir ayak ve taktiksel anlamda sonucun değişebileceği bir gidişat mevcut. Yazabileceğimiz toplamda 6 isim olacak.  ********

6.AYAK:  ******** ahırlarda çok tutulan bir at. diğer banko adayıdır. Yarışlarında pek parlak bir görüntüsü olmasa da sıkı hazırlandı bilgisi gelen ******** ihmal edilmemeli.  ******** ve ******** daha sonra değerlendirilebilir.

 

 


Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

Comments are closed.