18 ağustos cumartesi izmir altılı ganyan yorumlarımız

18 ağustos cumartesi izmir At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

18 ağustos cumartesi izmir ALTILI YORUMLARIMIZ

 

1.AYAK: Günün ilk ayağında zor bir koşu bizleri bekliyor. Ancak ahırdan aldığımız bilgilere göre ***** bugün çok hazırmış ve son görüntüsüne bakılırsa banko yazabiliriz.
BANKO : *****

2.AYAK: Yine ilk ayak gibi bazı şartlar eşitlenerek yarışın karışık olması sağlanmış lakin burda da *****  bizce çok öne çıkıyor. Yarış içi şartlar lehineyken ve kilo problemi de yokken bu rakipleri geçmeli diyor ve BANKO öneriyoruz.
BANKO : *****

3.AYAK: Yine *****ve ***** mücadelesi olacak gibi. İki atı ayırmazsak sanırım rahat bir yarış izleriz.
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK:  ***** ten bugünde beklentiler yüksek. *****  favorilerine güven olmasa da yazılmalı.  ***** mutlaka ihmal etmeyin. ***** yazıp burayıda rahat izlemenizi öneririz.
SIRALAMAMIZ: *****

5.AYAK: Her zaman söylüyoruz bu kadar afg yüksek olsa bile kazanma karakteri düşük ise güvenmeyiniz. Burada takip atımız ***** var o da yarış stili henüz orturmadığından kendini gösteremiyor.

6.AYAK: ***** takip listesi için önerilen at. ***** ise grubun güçlü atı.


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.