GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

26 ağustos 2018 pazar istanbul altılı yorumları

26 ağustos 2018 pazar istanbul At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

26 ağustos 2018 pazar istanbul  ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  ***** son zamanlarda çok değişti, grup sert olsa da yazılmalı. *****  kazanma karakteri düşük ama rakiplerinin de pek bi farkı olmadığından artık kazanabilir.. bekleneni veremeyen *****  ve bu grupta ahırlar bölgesinin şuan için en güven veren görüntüsü olan ***** yazılmalı. Daha sağlamcılar sıralamanın virgül sonrasını değişik kurgularındada kullanabilirler.
SIRALAMAMIZ : *****

2.AYAK: ***** için iyi duyumlar aldık, zor bir tay olmasa afg’si çok daha yüksek çıkardı. Jokeyi erken yarışa adapte edebilirse kazanma şansı bizce yüksek. ***** kaliteli olduğundan bahsedildi. ***** taktik uygulması işe yararsa beklenenin üstünde koşup kazanabilir dikkat. ***** ise çok formda yarışa girecek ve ilgilileri çok umutlu ,muhakkak yazılmalı.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK: Yarışın ağır favorisi ***** ve favoriliği sonuna kadar hak ediyor, ancak bu koşuda 2 atın daha mutlaka yazılması taraftarıyız. Bunlar sürpriz konumdaki *****  ve *****‘dır. Yarış içi avantajlarından dolayı beklenenin üstünde koşmaları çok muhtemel.
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK: Form durumu mükemmel olan ***** gazide de sürpriz konumdayken sizlere önermiştik. Bugün önemli bir hata yapmazsa kendisine uygun rakiplerini geride bırakacaktır.
BANKO : *****

5.AYAK: Sorunları halledilen ***** artık kazanabileceği rakipler ile start alacağı bu grupta kendini gösterecektir. Eksik koşma ihtimalini göze alarak son yarışı çok beğenilen ***** muhakkak  yazalım.  Beklentilerin çok yüksek olduğu ancak yarışında yokları oynayan ***** ne yapacağı meçhul bir at. koşarım derse rahat ta kazanabilir, yine sonuncu da olabilir.  ***** bu koşuda kazanma ihtimali olan diğer atlar.
SIRALAMAMIZ: *****

6.AYAK: *****, ********** ve ***** arasında bir yarış olacağını düşünüyoruz.
SIRALAMAMIZ: *****

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.

Comments are closed.

WhatsApp İletişim