GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

5 ekim istanbul At Yarışı Tüyo ve Sağlam Kupon 2018

5 ekim istanbul At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 2018

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

🐴 Yildizli Bülten .com: 5 ekim istanbul

1.AYAK:  ***** yarış içi şartları bulduğunda kazanır dediler, İlk yarışını kazanan ***** bukez yine iddialı. ***** bunlardan fazla yorumları dönüyor ahırlar çevresinde. Bu koşuda çok atın şansı olduğu paylaşıldı.

2.AYAK: ***** guruptan farklı kalitesi ile çok şanslı olduğu hatta ekibinin çok güvendiği, birçok grubun da banko olarak yazdığı isimdir. AFG geri planda kalmasına rağmen bizce (sağlam) bankodur.

3.AYAK:  Yarış içi avantajları bulunduğundan ön planda önerilmişti ***** , şimdi yarışın favorisi de yarıştan çıkınca çok daha şanslı olduğu aktarıldı. Banko olarak yazılabilir fakat sağlamcılar *****ve ***** ‘de değerlendirmelidir.

4.AYAK:  Bu koşusunu kazanması halinde gücünü kanıtlayacağı düşünülen *****  çok taktik koşacakmış dikkat.  Canı istediğinde 80 kiloda kazanır denilen ***** , ciddi rakiplerinin biraz dışından sprintine başlayacak olan ***** ve bu kez daha hazır denilen *****  yazılmalı. Bir de bu grubun ayarında olmasa da gücünü test edeceği söylenen ***** bomba köşesinden yazılabilir, zira kazanırsa ilgilileri çok daha büyük şeyler hedefliyor.

5.AYAK: *****,*****,***** üçlüsünden bir birinci çıkacağı söylendi. Özellikle ***** çok koşacak dikkat.

6.AYAK: ***** maiden haketmiyor diyenler çoğunlukta. Yine geçilecek bir at bulursa *****,*****,*****,***** devreye girer.


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.

Comments are closed.

WhatsApp İletişim