6 ekim 2018 cumartesi Ankara At Yarışı Tahminleri Tüyoları sağlam bankolar

6 ekim 2018 cumartesi Ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

🐴 Yildizli Bülten .com: 6 ekim 2018 cumartesi Ankara

1.AYAK:  ***** güç kıyaslaması yapılamayacak derecede iyi durumda olduğundan mutlaka yazılmalı. ***** kalitesini yansıtabilecek hazırlıklara sahip.***** ise yarış içi avantajları olduğu söylendi.

2.AYAK: Bu koşu için tek bir attan bahsedildi. O da süper görüntüsü ile *****. Ciddi rakibinin de sık koştuğunu göze alırsak banko olarak denenebilir.

3.AYAK: ***** ilgilileri yarış seçtikleri için bu koşuda atlarına güveniyor. ***** ise kilosundan dolayı geri planda kalmış ama bu ata güvenen bir grup var.

4.AYAK: AFG oranıyla da göreceksiniz yarışın ciddi favorisi gösterilen ata pist çevresinde güvenilmediğini özellikle belirtelim. Bu sebeple flame star harici her at yazılmalı ve rahat izlenmelidir.

5.AYAK: Tıpkı 4. ayak gibi bu koşu da tam anlamıyla karakolluk. Altılının kaderini 4,5. ayaklar belirleyecek. Bütçenize göre bu koşuyu kapatmanızı öneririz.

6.AYAK: Takibimizde olan 11.SİVEREK ASMASI  için birkaç yere soruşturduk, atın problemi olmadığı ve aksine giderek formunu arttırdığını öğrendik. Dünkü sağlam bankomuz gibi erken sprinte kalkmaz ve sabırla beklerse koşuyu kazanmasını bekliyoruz. (SAĞLAM BANKO)

 

 

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.