8 Ekim 2018 Pazartesi Adana Altılı Programı ve Uzman Adana Tüyocusu Kuponu

8 Ekim 2018 Pazartesi Adana Altılı Programı ve Uzman Adana Tüyocusu Kuponu

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 🐴

Yildizli Bülten .com: 8 Ekim 2018 Pazartesi Adana AT YARIŞI TÜYOLARI

1.AYAK:  ****** ve ****** beklenen yarışlarını sergiliyor zira arkasında sağlam bir ekip var. Bu iki atı rakiplerinden çok önde tutuyoruz.
SIRALAMAMIZ: ******

 

2.AYAK:  Ahırlar bölgesinde çok güvenilen ver birçok esimin banko yazdığı ****** bizim de bugün bankomuz olacaktır.
BANKO: ******

 

3.AYAK:  ****** ahırlarda çok tutulduğunu öncelikle belirtelim. Sadece güç olarak 4.YIRTLAZ önerebiliriz ki oda kazanma özürlü illede geçilecek bir at buluyor.
SIRALAMAMIZ: ******

4.AYAK:  Çimde yarış gören 2.BUMERANG‘a dikkat burdaki favoriye ezilerek geçilmiş görüntüsüne aldanmayın kez daha etkili koşar. Favori ****** yine ihmal edilmemeli zira şartlar çok müsait. Sağlam kuponlara ******  eklenmeli.
SIRALAMAMIZ: ******

 

5.AYAK:  ****** dikkat ahırdan önerildi, bu grubun üzerinde gücü olduğuna inanıyorlar. Ankaradan iyi gelen ****** ciddi rakibi olabilir. ****** ve 3.KAISER SOZE ile burayı sağlama alalım.
SIRALAMAMIZ: ******

 

6.AYAK:  ****** bu koşuya hedefli katılıyor. Ekibimizce de yarış içi şartların lehine olduğunu düşünüyor ve kazanmasını bekliyoruz. Olur da yarış erken süratlenir binicisi erken hamle yapıp sonlara sermaye bırakmazsa öncelikle ****** ‘e avlanacaktır. Daha sonraki rakipleri sıralamadadır.
SIRALAMAMIZ: **10***

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.