10 Ekim 2018 Çarşamba İstanbul Altılı Tüyoları ve At Yarışı Kuponu

10 Ekim 2018 Çarşamba İstanbul Altılı Tüyoları ve At Yarışı Kuponu

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

10 Ekim 2018 Çarşamba İstanbul 

1.AYAK:  ******’nun çok kapasiteli bir at olduğu konuşuluyor. ****** için ilk yarışını görmezden gelin bugün harika koşar dediler. ****** ahırdan mutlaka yaz şeklinde önerilirken sağlamcılar ****** ve ****** yazabilirler.
SIRALAMAMIZ: *,*,*,,,*,*

2.AYAK:  Takipteki isim ****** ve bugün harika koşması beklenen  ****** muhakkak yazılmalı. ****** istediği zaman yarış kazanabilir zira çok formda. ****** bir türlü kazanamazsa da adını duyuruyor.  ****** ve ****** ise sağlam kuponlara yazılmalı.
SIRALAMAMIZ: ******

3.AYAK:  ****** ve ****** ile kapalı bir koşu izleyebiliriz.
SIRALAMAMIZ: *,*

4.AYAK:  ******bu şartlar altında ciddi rakibini geride bırakması gerekir. Ama yinede sağlamcılar ******  ekleyebilir.
SIRALAMAMIZ: *,*

5.AYAK:  Bugün afg oranlarında biraz geri planda kalmasına rağmen ****** bu koşuda banko yazılabilir. Yarış içi şartlar oturduğunda kazanmasını bilecektir. Eğer aksili kolursa ******  veya ****** kazanabilir.
SIRALAMAMIZ: *,,,,**

6.AYAK:  ****** bugün çok iyi görünmüş, normalde bu görüntüdeki kazanıra muhakkak girer denildi. ****** ve ****** ahır önerileri olduğundan muhakkak yazılmalı.
SIRALAMAMIZ: ***

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.