11 Ekim 2018 Perşembe Ankara Altılı Tüyoları ve At Yarışı Kuponu

11 Ekim 2018 Perşembe Ankara Altılı Programı ve Uzman Adana Tüyocusu Kuponu

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

11 Ekim 2018 Perşembe Ankara AT YARIŞI TÜYOLARI

1.AYAK:  ******* için yakın zamanda bombayı patlatır diyorlar. Bizce grupta uygun ve kazanırsa ilk ayaktan herkes yatar. Ciddi rakip olarak *******, *******, ******* ve  ******* yazılabilir.

2.AYAK:  Takip atlarımızdan ******* bir türlü bekleneni veremiyor. Yine mükemmel formu ile bizce kazanmaya yakın ama artık kazanma karakterinden şüphe ediyoruz. Yinede küçük kuponlara banko yazılabilir. Büyük kuponlar uzun zamandır sıkı hazırlandığı söylenen ******* önceliğinde sıralamayı takip ederek kuponlarını oluşturabilirler.

3.AYAK:  Normalde hepsi kalite ve birbirini geçebilecek atlar ama hepsi için bugün şundan dolayı kazanamaz diyebiliriz. Hepsinin bir eksi yanı varken bugün ******* için şartlar lehine olacak. Bu sebeple BANKO öneriyoruz.

4.AYAK:  Bu sezon yarış görüp sorunlarından kurtulan ******* gücünü yansıtırsa bu rakipleri geçebilir zira formda katılacağını öğrendik.  Tabiki ******* gibi bir kaliteyi de ihmal etmemek lazım.

5.AYAK:  ******* güzel formu ile ön planda önerildi ama bizce bu koşuda formda ******* ciddi rakip olarak yazılmalı.

6.AYAK:  ******* ve ******* ahırdan önerilen isimler.  ******* ise sürprizde muhakkak değerlendirilmeli.

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.