11 Ekim 2018 Perşembe İzmir Altılı Tüyoları ve At Yarışı Kuponu

11 Ekim 2018 Perşembe İzmir Altılı Programı ve Uzman Adana Tüyocusu Kuponu

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

********* Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

11 Ekim 2018 Perşembe İzmir AT YARIŞI TÜYOLARI

1.AYAK:  7.KÜRŞATBABA’nın muhtemel yarış içi şartlarda kazanması çok normal sonuç olur, hatta ahırlar bölgesinde banko tutuluyor. Olurda yarış içi gelişmeler alehine seyrederse öndeki gruptan ********* ve *********yazılmalı. Daha sonra **********değerlendirilebilir.

2.AYAK:  2.ÇELİK ADAM için çok hazır dediler. ********* ise ahırlar bölgesinde dillenen isimler. Diğer rakipleri sıralamadadır.

3.AYAK:  ********* aprantisi üzerinde durabilirse bu rakiplere çok rahat direnebilir. ********* ve ********* bugün mutlaka yazılması gereken diğer isimler. Çok daha sora da  6.BAYDÖKER.

4.AYAK:  5.MUAMMER BEY bugün günün en iyi görünen ismidir. Yani duyumlara göre bu at görüntüsünü yansıtırsa kazanması zor olmaz.

5.AYAK:  *********,  ********* ve şu sıralar çok farklılaşan ********* yazıp bu ayağı geçebiliriz.

6.AYAK: ********* bugün aşırı uygun grupta çoka şanslı durumda. Ekibimizce kazanmasını bekliyor ve banko öneriyoruz. Sağlamcılar ********* ve ********* ekleyebilirler.

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.