12 Ekim 2018 Cuma İstanbul Altılı Yorumları

12 Ekim 2018 Cuma İstanbul Altılı Programı ve Uzman İstanbul Tüyocusu Kuponu

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

12 Ekim 2018 Cuma İstanbul

1.AYAK:  ******* ciddi hazırlıkları ile bu koşuya hedefli geliyor. Cazip banko olarak denenebilir. 7.HİLALEDA için ahırlar bölgesi çok ümitli.  ******* daha sonra eklenebilir.

2.AYAK:  ******* yarış içi avantajlarınıda kullanarak kazanmayı hedefliyor ama sadece start çıkışında olası bir hata koşuyu çok karıştırır ve sıralamaya göre kuponlarınızı doldurunuz.

3.AYAK:  *******, ******* ve *******arasından bir birinci çıkar hemen herkesin görüşü. Ancak takip atlarından *******  ve bugün iyi görüntüsü ile yazılmalı denilen *******  ihmale gelmez.

4.AYAK:  *******  ilgilileri atlarının bu mesafede hiç geçilmeyeceğini düşünüyorlar. Ancak bugün yarış içi şartlar kendisini zorlayabilir ve devreye ******* girebilir . İki atı ayırmamak lazım.

5.AYAK:  ******* kendisine göre uygun grup ve uygun şartları bulduğunda kazanır. Bugün de şartları yakalamış. ******* ahır önerisi olduğundan mutlaka yazılmalı ve takip edilmeli.

6.AYAK:  Takibimizdeki ******* ilk kez bu kadar birinciliğe hedefliler. ******* ise tekrar sentetiğie geldi ve yakın zamanda sürpriz yarış çıkaracak ama o gün bugünmü belli olmaz. *******, ******* ve ******* ileri düzey form durumları ile koşuyu sağlama almak adına yazılmalı.

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.