GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

25 Ekim 2018 Perşembe İzmir Altılı Tahminleri Sağlam Bankolu Tüyolu Altılı Kuponları

25 Ekim 2018 Perşembe İzmir Altılı Tahminleri Sağlam Bankolu Tüyolu Altılı Kuponları

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

25 Ekim 2018 Perşembe İzmir

1.AYAK:  ******** için kolay kazanır gözüyle bakılıyor ahırlar bölgesinde. Afg düşük bir favori olduğu için banko yazmak avantaj olabilir. ******** belki tek ciddi rakibi olabilir.

2.AYAK:  ******** yakın zamanda bomba yapabilir dikkat. ******** ve ******** pistte görüntü olarak iyi olan isimler olup mutlaka yazılmalılar. ******** için de grup uygun. Bir grupta özellikle goben üstünde oyun kuruyor.

3.AYAK:  ******** çok ciddi işlerle bu koşuya katılıyor ,******** ahır önerileri. ********,********ve ********  ahırlar bölgesinde çok konuşulan üçlü. ********  sıkı hazırlandığı söylenen isimler.  ********,********,********  de çeşitli yerlerden kazanmaya hedefli diye geldi ve gördüğünüz üzere çok karışık bir koşu olacak.

4.AYAK:  ******** ve ******** grupta sivrilsede ******** ‘sız kupon yapmayın diyoruz ısrarla. Zor program olduğundan sıkışanlar ********banko yazabilirler.

5.AYAK:  ******** şirinyerde hemen herkesin bankosu ancak ilgililerinin ısrarla kazanırız dediği ******** ‘ da kuponlarda olsun sağlam olsun diyoruz. Hatta takipteki ******** ‘ı da sığdırabilirsek çok iyi olur.

6.AYAK:  Form ve güç olarak ******** öne çıkıyor hatta ahırlardan direkt önerildi ama kazanma karakteri biraz düşündürücü. Dolayısıyla yanına artan formu ile ******** ve bugün iyi koşacak olan ******** eklenebilir. ******** yakın zamanda sürpriz hazırlığında.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim