14 Kasım 2018 Çarşamba İstanbul Altılı Tüyosu Çok Sağlam İki Banko

14 Kasım 2018 Çarşamba İstanbul Altılı Tüyosu Sağlam Kupon Özel Ahır bilgileri

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

14 Kasım 2018 Çarşamba İstanbul

1.AYAK:  Sentetikte koşu görmüşlüğün avantajı ile 2 kat fazla koşacağı düşünülen ******** bu kez kazanmaya yakındır. Bugün geri planda kalmasına rağmen son yarışındaki diri görüntüsü beğenilen 6.SON OF UTOPIA rakip olarak yazılmalı.

2.AYAK:  ******** kazanma karakterini bu koşu ile düzeltecek dediler, eğer bi işlem yapılmışsa ki formu zaten bu rakipleri geçmeye yeter de artar bile. Kazanmasını bilir. Ama yinede kazanma karakteri düşük bir ata banko güvenemediğimizden diğer önerilen isimleride topluca yazalım. ********,********,**************** ve ********.

3.AYAK:  ******** kalite bakımından ********hariç rakiplerinden üstün. ******** formda ve gruptan güçlü bir isim ama kazanma karakteri yok. Eğer ******** eksik koşarsa yarışta ciddi bir sürpriz de çıkabilir. Dolayısıyla takipteki isimlerden ******** ve ******** yazılabilir.

4.AYAK:  ******** bu kez kilosu artan ********’nden rövanşı almaya yakındır. Yine temkinli gidip rakibini kollarsa ona geçit vermeyecektir.
BANKO: *

5.AYAK:  ******** kazanma karakterine rağmen ahırlar bölgesinde hiç geçilmez olarak tutulan bir isim. Yanına rakip yazmaya gerek duymadık.
BANKO: *

6.AYAK:  Yakın zamanda bomba yapması beklenen takibimizdeki ******** çok formda. Değişen binicisi ile çok daha etkili olmasını bekliyoruz. ********,********,******** ve ******** ciddi rakipler.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.