20 kasım adana altılı ganyan tüyolu yorumlu sağlam bankolu kupon

20 kasım adana altılı ganyan tüyolu yorumlu sağlam bankolu kupon yildizli bülten de.

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

BUGÜN ADANA YORUMLARIMIZDA 2 BANKOMUZ DA KAZANMIŞTIR

20 kasım adana

1.AYAK:  Takipten gelen ****** artan formu ile bu kez bekleneni verebilir. ****** ilgililerinin çok güvendiği bir tay. Bekleneni koşarsa kolay bile kazanabilir. ****** ise artık kazanma aşamasında ve mutlaka yazmalıyız.

2.AYAK:  ******,****** ve ****** ahır önerisidir. 7.ŞUBARTAY bugün beklenen gidişattı yakalayabilirse kazanması zor olmaz. ****** adana da nasıl koşacağı meçhul ama formuna istinaden yazılmalı.

3.AYAK:  6.PASTOR takipteki atımız. Formunu önemli derecede geliştirdi. Dahası bugün eklenen takısı ve boş kilosuyla birlikte kazanmasını bilecektir. Banko yazabiliriz.
BANKO: 6

4.AYAK:  ****** çok formda ancak bugün için ******  ciddi rakibi olarak muhakkak yazılmasını öneriyoruz. İyi hazırlanan ****** ve şu sıralar farklılaştığı gözlemlenen 5.DARKHOLM sağlam kuponlara eklenebilir.

5.AYAK:  5.ULAKÇI pist çevresinde banko oynanıyor ama açıkçası eksik koşarsa birinciyi bulmak çok zor olur. Altılı ganyanın kırılma noktası olabilir. Hepsi yapmakta fayda var.

6.AYAK:  Takip listemizden 7.REX artık kaba kumu sevdi ve gördüğü yarışlar ile formunu arttırdı, bugün çok iyi durumda olduğu bilgisi de gelince banko önermeye karar verdik.
BANKO: 7

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.