16 Aralık Pazar Adana at yarışı bülten sağlam kupon

16 Aralık Pazar Adana at yarışı bülten sağlam kupon ve ahırdan tüyolu yorumlar

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

16 Aralık Pazar Adana

 

1.AYAK:  Geceye sağlam bir banko ile başlayalım. ********* takip listemizdeydi, bugün eklenecek dilbağı ile kazanması bekleniyor.
BANKO: *

 

2.AYAK:  Bu piste alışan ********* yarış içi şartları lehine yakalarsa affetmez dikkat. ********* adanada başarılı olması için bazı işlemler var, mutlaka değerlendirin. ********* çok formda. Sigorta amaçlı ise ********* ve yarışın ters ihtimali halinde şanslı olacak olan *********  yazılabilir.
SIRALAMAMIZ: *****

 

3.AYAK:  Son yarışında daha sert rakipleri geride bırakabilecek potansiyeli olan ********* için kazanır demiştik. Nitekim o koşusuna göre bu şartlarda bu gruba geçilmemesi gerekir. Bizce bu yılın en sağlam bankosu olacaktır.
BANKO: *

 

4.AYAK:  Öne çıkarılan hiçbir isim olmadığından deliksiz bir HEPSİ yapalım.
******

 

5.AYAK:  Yarışın 3 at arasında geçmesi bekleniyor. ********* , ********* ve ********* çok rahat bir yarış izleriz.
SIRALAMAMIZ: ***

 

6.AYAK:  Az atlı ama günün en zor yarışı diyebiliriz. Ancak biz sadece 2 isim önereceğiz, sizler bütçe doğrultusunda tuttuğunuz atları ekleyiniz. Düzelmiş formda bir ********* ve ara sonrası iyi hazırlandığı bilgisi gelen kaliteli ********* ikilisi çok şanslı.
SIRALAMAMIZ: **

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.