GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

12 Ocak 2019 İsatnbul Altılı Ganyan Bülteni ve Ahırdan Tüyolu Sağlam Kupon

1 Ocak 2019 Kocaeli Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

12 Ocak 2019 İsatnbul 

 

1.AYAK:  ************ için son yarışını ölçü almayın, tam mesafesinde kilo problem olmaz kolay kazanır denildi. BANKO.

 

2.AYAK: ************ son yarışını yaparsa kazanmaya yakın dediler. Sürpriz ahır önerisi ************  muhakkak yazın. ************ ve ************ yakın zamanda çıkış yapması beklenen isimler. ************ için kalite diyorlardı, sorunlarını aşarsa bombayı patlatır dikkat. Aynı şey ************ için de geçerli, her an bombayı yapabilir.

 

3.AYAK:  Henüz hazır olmayan ciddi rakipleri yanında tüm avantajlar lehineyken ************ kazanmalı. BANKO.

 

4.AYAK: ************ kazanma karakteri durumunu aşmış olsa banko bile önerebilirdik.  Ancak bu şartlarda ************ ‘ da ihmal edilmemelidir.

 

5.AYAK: ************ ‘ın artan formu varmış, yani görüntü olarak farklılığını belli eden atlar bunu genelde yarışa yansıtır, çok koşması yüksek ihtimaldir.  ************ unutuldu ama cezayı keserse şaşırmayalım.

 

6.AYAK: ************ çok formda ve kolay kazanacakmış gibi görüntü veriyor ama kazanma karakterinin düşüklüğünden dolayı banko yazmak riskli olur. Bu sebeple takip atlarımız ************ , ************  , ************ ekleyip rahat izleyelim.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim