GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

13 Ocak 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Çok sağlam 2 bankolu gün

13 Ocak 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

13 Ocak 2019 İzmir

1.AYAK:  ************ ve ************ yarış içi şartların verdiği avantajları kullanarak kazanmaya gidecektir.  Ancak ahırdan da ************ önerildi ki yazmamak olmaz. ************  ise sigorta amaçlı yazılabilir.

2.AYAK: Ahırdan aldığımız duyumlar neticesinde ************, ************ ve ************ bugün hazır görünen isimler.

3.AYAK: Son yarışını hata sonucu kaybettiği görülen ************ bu vasat grupta çok yüksek afg ile hemen herkesin bankosudur. Zaten normal şartlarda geçilmez ama hem takip listesi için hem de bugün ** çok koşması muhtemel ************ sürprizde kuponlara ekleyebiliriz. Altılı kuponunu tutarını ikiye katlamaya değermi bilemiyoruz ama ikramiyeyi yukar taşımayı ve bu sürdirek bankoyu yıkmak isteyenler mutlaka değerlendirsinler.

4.AYAK: Taktik savaşının sonuç belirleyeceği bu yarışı ************ ve rahat izlemeliyiz.

5.AYAK: ************ için yarış görmüş ve tüm şartlar lehineyken bu rakiplere geçilmesi imkansıza yakın dediler. Çok sağlam bankodur.
BANKO: *

6.AYAK: Her kafadan bir ses çıkıyor, özellikle pistin bu durumunda bu koşu çok daha fazla karışır.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim