GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

13 temmuz izmir altılı ganyan özel altılı yorumu

13 temmuz izmir

 

1.AYAK:  Çok sürpriz konumdaki AT İSMİ bugün beklentilerin üstünde koşabilir. Takı problemi halledilen AT İSMİ artık her yarışta adını duyurur.  Bu pistte AT İSMİ de iddialıdır.

 

2.AYAK: Yarış içi şartlar dikkate alındığında AT İSMİ birhayli ön plana çıkıyor bu grupta. BANKO yazılabilir.

 

3.AYAK: AT İSMİ ve AT İSMİ arasında geçmesi beklenen koşuda sürprizi iyi hazırlandığı söylenen AT İSMİ den beklemek lazım.

 

4.AYAK: Genelin aksine sürpriz iki isim önereceğiz. İlk yarışlarında iddialı önerilen AT İSMİve AT İSMİ bugün tecrübenin de katkıları ile bombayı patlatabilirler dikkat.

 

5.AYAK: Bu kez yarış erken süratlenirse AT İSMİ çok şanslı olur. İSMİ ve AT İSMİ ciddi rakipleri olacaktır. Bu kilolarda AT İSMİ sürpriz yapabilir. 1. MASCHERANO sigorta.

 

6.AYAK: AT İSMİ istenilen düzeye ulaşmış. AT İSMİ ahırları yine hareketli.

 

 

NOT: AT İSMİ herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir. 

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim