GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

17 ağustos 2019 cumartesi izmir altılı ganyan yorumlarımız

17 ağustos 2019 cumartesi izmir altılı ganyan yorumlarımız

 

1.AYAK: Daha önceden form ve görüntülerine istinaden önerilen isimlerin kazanma karakterlerinden dolayı başarılı olamadığını izledik. Bu koşuda çoğu birleşmiş durumda yarışacak. Takip atlarımız YILDIZLI BÜLTEN , YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN arasından bir birinci çıkmasını umuyoruz.

2.AYAK: Son yarışınca çok sürpriz konumdayken önerdiğimiz YILDIZLI BÜLTEN erken davranıp gücünü bitirince kazanamamıştı. Bugün daha tecrübeli şekilde daha uygun grupta kazanmasını bilmelidir. BANKO

 

3.AYAK: Günün en zor koşusunda özellikle YILDIZLI BÜLTEN ve boş kilolu YILDIZLI BÜLTEN kuponlarınızda olsun.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve diğerleri diye koşu ayrılmalı. Daha sert grupta önerdiğimiz isim binici hatasından dolayı yarış kaybetmişti. Bugün daha tecrübeli binicisi idaresinde kazanması olağan sonuçtur. 

 

5.AYAK: İlk yarışlarında mükemmel durumlarından bahsedilen ve kazanması uzun sürmez denilen takip atlarımız YILDIZLI BÜLTEN  , YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN biri bugün kazanacaktır.

 

6.AYAK: Bugün ahır önerisi olarak gelen YILDIZLI BÜLTEN ile yarış içi şartlar lehine olan YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazılmalı. YILDIZLI BÜLTEN sigorta.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim