20 ağustos 2019 salı ankara at yarışı yorumu favori olmayan sağlam banko

20 ağustos 2019 salı ankara at yarışı yorumumuzda favori olmayan sağlam banko vardır.

 

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN kalite YILDIZLI BÜLTEN ise yarış içi avantajlardan dolayı öncelikle yazılmalı. 

 

2.AYAK: Ahır önerisi olarak iddialı katıldıkları bildirilen YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN kuponlarınızda muhakkak olsun.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN iyi ahır bakımı ile bugün yarın kazanır dikkat. Kilosu müsait olunca rakip tanımayan YILDIZLI BÜLTEN ihmale gelmez.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN üst düzey formu ile çok öne çıkıyor olsa da her şartta iyi koşabilen YILDIZLI BÜLTEN ihmal edilmemeli, düzelen ve yarış seçen YILDIZLI BÜLTEN için de şartlar müsait.

 

5.AYAK: Favori olmayan sağlam bankomuz bu koşudadır. YILDIZLI BÜLTEN neredeyse tüm isimlerin aynı stilde olduğu bu koşunun tamamen lehine şartlarda gelişeceği için kolay kazanmasını bekliyoruz. SAĞLAM BANKO

 

6.AYAK: Takip atımız YILDIZLI BÜLTEN ilgilileri buraya hedeflenerek geliyor. Bugün bekleneni verebilir. Yine ciddi hazırlıktan geçen YILDIZLI BÜLTEN ihmale gelmez.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

You may also like

Bir Cevap Yazın