17 eylül 2019 salı ankara ahırdan tüyolu sağlam altılı

17 eylül 2019 salı ankara ahırdan tüyolu sağlam  altılı

 

İLK ALTILIDA 2. koşuda yarışacak olan ********* için  mükemmel gözüküyor, bu görüntüsü ile bugün yarın kazanır denildi dikkat.

1.AYAK:  Günün en zor koşusu olduğundan dolayı çok at yazılmalıdır. Mesela bugün yine geri planda kalan ********* son yarışını alehine şartlarda kazanmıştı. Bugün daha başarılı olabilir. ********* idman pistinde de çok beğeniliyor. ********* çok konuşulan isimler arasında. Zor kazanan bir isim olmasına rağmen ********* bu kez ahır önerisi ile geldiğinden mutlaka yazılmalı.

 

2.AYAK: ********* ilk yarışında sürpriz konumdaydı ve bize gelen tüyoda çok koşacağı belirtilmişti. İyi koşup ikinci kalan tay bugün adını birinciliğe yazdırabilir. Yakın zaamanda önerilen Diğer takip atları ********* ,********* ve ********* ise çok at yazanların mutlaka kuponlarında bulunması gereken isimlerdir.

 

3.AYAK: ********* uygun grupta güzel formu ile hemen herkesin gözdesi konumunda. Günün kalesi olan isim bunu ak ediyor fakat takibe almamız için önerilen ********* öne erken düşüp arkayı uyutabilirse dişine göre rakipler yanında sürpriz bir yarış çıkarması beklenebilir.

 

4.AYAK: Üst düzey formu ile ********* kazanmaya yakındır. Diğer sert rakibinin kazanma karakteri düşükken geriye tek rakip ********* kalıyor.

 

5.AYAK: Start problemi bulunan ********* bu kez çıkarsa affetmez. ********* ise bu gruba göre sınıf bir safkan.

 

6.AYAK: İlk yarışında da adından bahsedilen ancak bir koşsun görelim denilen ********* için bu kez pist ve mesafe hedeflenmiş durumda. Çok sürpriz konumdaki bu safkan bugün bombayı patlatabilir.

 

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.