29 eylül istanbul ahırdan önemli sürpriz tüyolar

29 eylül istanbul ahırdan önemli sürpriz tüyolar

 

İkinci koşuda ilk kez koşan taylar arasında çokta şans verilmeyen ancak harika görüntüsü ile bomba yapabilir denilen ************* bahislerinizde değerlendirin.

 

*1.AYAK:*  İddialı olduklarını öğrendiğimiz ************* ve ************** yanına il il dolaşan atkip atımız ************* ekleyelim.

 

*2.AYAK:* Canı istediğinde çok daha sert grupları geride bırakabilecek ikili ************* ve ************* arasında bir yarış olacağını düşünüyoruz.

 

*3.AYAK:* ************* bu tip mesafelerde sprinter olarak yazılması gereken tek isim. Geçilme ihtimali ************* nun boş kalıp bitirmesi ile olacaktır. 

 

*4.AYAK:* Şu sıralar üst düzey koşan ************* yarış içi çok ta alehine bir durum gerçekleşmezse yine kazanacaktır. *BANKO*

 

*5.AYAK:* İlgililerinin titizlikle hazırladığını belirten ata yakın bir dostumuz *************  için ilk yarışını kazanır demişti. *BANKO* tercih edilebilir.

 

*6.AYAK:* Kazanma karakteri düşük olmasa gelen duyuma göre ************* *BANKO* bile tercih edilebilir di. ************* için de iyi duyumlar geldi takibe almak lazım.

 

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.