GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

18 ekim istanbul altılısında özel tüyo var whatsapp 0542 832 14 44

18 ekim istanbul altılısında özel tüyo var

 

 

*1.AYAK:* Lehine gidişatta ************* yine çok şanslı konumda. Koşunun temposuna istinaden bu ata rakip olarak ön gruptaki güçlü isimlerden ************* ve ************* öneriyoruz.

 

*2.AYAK:* ************* ilgilileri ve tayı gören bir grup birincilik bekliyor. Ahır önerisi olarak da son durumu mükemmel olan ************* geldi.

 

*3.AYAK:* Liderliği yerinde alabilirse bu mesafede geçilmez diyebileceğimiz ************* bugün BANKO yazılabilir. Atı tanıyan binicisi ile ************* fazla ihmale gelmez.

 

*4.AYAK:* Özellikle bu koşudaki ************* dikkat. Tam hedef buraya geliyor. Aradığı şartları da bulacağı için bombayı patlatmasını bekleyebiliriz.

 

*5.AYAK:* Geçen hafta ************* için hedeflendiği yarışı nasıl kazanabileceğini yazmıştık. Bugün rakip olarak takip atımız ************* da yazılmalı. Bu iki isim eksik koşarsa burası karışır.

 

*6.AYAK:* Yarış erken süratlenirse sentetiği seven ************* etkili olur. Güçlü isim ************* bu grupta istediğini alabilir. Son haftalarda mükemmel duruma ulaşan ************* yine etkili olacaktır.

 

 

 

NOT: *************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu

halinde size iletilir.

 

Comments are closed.