GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

20 ekim pazar istanbulda özel tüyolu yorumlar

20 ekim pazar istanbulda özel tüyolu yorumlar

 

*1.AYAK:* ************* son yarışındandan önce ahır önerisi olarak göze battığı ve yakında kazanabileceği aktarılmıştı. İyi koşup kazanamayan tay bugün bekleneni verebilir. Ekibinin istanbula iddialı getirdiği ************* mutlaka kuponlarınızda olsun.

 

*2.AYAK:* Takip atımız ************* uygun grupta ama alehine şartlarda yarışınca kazanamamıştı. Bugün rakipler sertleşse de güzel formu ile lehine şartlarda kazanabilir dikkat.

 

*3.AYAK:* ************* güçlü ve uzun sprintini kullanabildiği her grupta yarış kazanabilir potansiyele sahip formda bir at. Lakin bugün için yarış içi şartların işine yarayacağını düşündüğümüz *************  da kuponlarda olmalı.

 

*4.AYAK:* Mükemmel formu var denilen ************* öncelikle kuponlarınızda olsun. Yarış içi şartları da lehine bulacağından çok şanslıdır. Banko önermememizin sebebi kazanma karakteridir. Dolayısıyla iyi koşup ikinci kalabilme ihtimali olduğundan rakip tuttuğunuz isimleri yazamanızı öneririz.

 

*5.AYAK:* Ahır önerisi ************* taktiksel olarak ciddi hazırlandığı bu koşuda ters bir rakip tarafından zorlanmaz ise çıktığı gibi bitirmesi bekleniyor. BANKO yazılabilir.

 

*6.AYAK:* Ara sonrası iyi hazırlandığı son yarışında iyi koşup kazanamayan ************* bu kez kendini affetirebilir.  Tekrar sevdiği piste getirilip sorunları çözülen ************* sürpriz yapabilir. Son olarak formunu sürekli arttıran ************* sağlam kuponlarda olmalı.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.