GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

15 kasım istanbul yorumlarımız

15 kasım istanbul yorumlarımız

 

*1.AYAK:* *********** mükemmel formunu yarışa yansıtamayan bir tay. Bugün etkili binicisi idaresinde startta kalmazsa muhtemelen sürprizi yapacaktır DİKKAT.

 

*2.AYAK:* Çok iyi durumunu yarışa taşıyan *********** istediği gibi yarış içindeki tempoyu yakalayamayınca ciddi rakiplerine geçilmişti. Bugün lehine şartlarda kazanmaya yakındır. Olurda yarış içi şartlar tersine seyrederse yine ciddi rakip *********** olacaktır.

 

*3.AYAK:* Yakınen takip ettiğimiz *********** beklendiği gibi artık üst gruplarda da başarılı oluyor. Bugün de yarış hızlı giderse sonlarda mutlaka etkili gelecektir. 11. LUPO UNO yine çok cidi hazırlandı. Bu koşuda *********** ve *********** gibi birçok çok hazır güçlü sprinterler var. Dolayısıyla yarış beklenen gibi hızlı geçmeyebilir. bu durumda sürpriz sonuçlar görebiliriz. 

 

*4.AYAK:* *********** ilgilileri son yarışından ders çıkarmışlarsa bugün kaybetmemeleri gerekir. BANKO yazılabilir.

 

*5.AYAK:* Sürpriz konumdaki *********** için gücünün bir kısmını yarışa taşırsa kazanır diyorlar dikkat.  Ahır önerisi olarak takibe almamız önerilen *********** için bugün yarın kazanır diyorlar.

 

*6.AYAK:* Denk güçler olarak bu şartlarda kazanması muhtemel *********** , *********** yanına yarış gören ***********  ile bomba takip atlarımız *********** ve *********** öneriyoruz.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.