27 kasım istanbul altılısı günün sürpriz atları

27 kasım istanbul altılısı günün sürpriz atları

 

*1.AYAK:* Ekibinin iddialı olduğu **********, takip atımız ********** , yarış gören ********** ile bu aralar yarış kazanırlar denilen ********** ve ********** kuponlarda olmalı.

 

*2.AYAK:* Takip listemizden ********** ,********** mutlaka kuponlarda olsun. Ahır önerisi olarak gelen  ********** ve ********** bu ve sonraki yarışları için takibe alınmalı.

 

*3.AYAK:* Her yarışına iddialı katılan ********** canı istediğinde kazanacağı için bugün de ihmal edilmemeli. **********  ekibi bugün çok iddialı bilginiz olsun. Form artışı gözlemlenen ********** yakınlarda bunu yarışa yansıttır ve sürprizi yapar diyorlar.

 

*4.AYAK:* ********** son yarışında sprintte gecikince haliyle başarısız oldu, ancak bugün çok geri planda kalmış, yarış içi şartlar lehine gelişirse sürprizi yapacaktır. Aksi halde formda ********** devreye girer.

 

*5.AYAK:* Ahırlar bölgesinde de çok tutulan ********** sadece yarış içi taktiklerden dolayı kazanamıyor . Bugün biraz daha sakin olması halinde bu rakiplerden sprint yemeyecektir. BANKO yazılabilir.

 

*6.AYAK:* ********** iyi gruplarda bile form durumuna istinaden önerilen bir isimdi. Bugün dişine göre grupta üstelik tekrar önerilmişken kazanmasını bekliyoruz. BANKO yazılabilir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.