4 aralık bursa at yarışı günün sürpriz atları

4 aralık bursa at yarışı günün sürpriz atları

 

*1.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı, gücü sınırlı ve yarış içi problemleri olan tayların mücadelesinde beklenmedik sonuçlar çıkabilir.

 

*2.AYAK:* Ahır önerileri ************ ve ************ takibe alınmalı. Bugün de iddialı olabileceği şartları bulan ************ ihmale gelmez. Formda isimlerden kiloya rağmen ************  yine şanslı olacaktır.

 

*3.AYAK:* İlgililerinin iddialı şekilde yarışa soktukları ************ için kazanır diyorlar. Yarış içi şartlarda lehineyken banko 

 

*4.AYAK:************* ve diğerleri diye koşuyu ayırabiliriz. Bekleneni verebilirse bu grupta kazanması gerekir. Eksik koşarsa burası karışır.

 

*5.AYAK:* Yakınen takip ettiğimiz ************ uygun grupta mükemmel formu ile yine kazanacaktır. BANKO

 

*6.AYAK:* Bariz üstnlüğü bulunan ************ bu aralar kazanma karakterine takılmış durumda. Tercihli binici ile extra birşeyler katılırsa bugün zincirleri kırabilir. Sağlamcılara ************ ve ************ da önerilir.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Bir Cevap Yazın