30 aralık 2019 pazartesi bursa altılısı sağlam bankolu

30 aralık 2019 pazartesi bursa altılısı sağlam bankolu

 

*1.AYAK:* Son yarışındaki görüntüsü mükemmel olan *********** binicisi bu kez hata yapmazsa kazanabilir. Yakın zamanda kazanırlar duyumu ile önerilen ***********  ve *********** kuponlarda olsun. *********** farklı hazırlanmış dikkat. Formda *********** sigorta. 

 

*2.AYAK:* Gruptan farklı kalitesi ile *********** öncelikle yazılmalı. Takipteki sürpriz isimler *********** ve *********** her an bomba yapabilirler. Bu pistte çok koşacak olan *********** ihmale gelmez.

  

*3.AYAK:* Bu rakiplerden üstün olan *********** ilk kez koşacağı kilosu bir etki yapmazsa kazanması gerekir. BANKO yazılabilir.

 

*4.AYAK:* Yarış içi şartları lehine bulacağından çok şanslı olan *********** bu rakipler yanında BANKO yazılabilir. Stili rakibi tarafından zorlanırsa hemen arkalarında konumlanacak olan *********** etkili olur.

 

*5.AYAK:* Totosunaa bakılarak Geri planda şans verilen *********** uygun grupta form durumunu yansıtması halinde sürprizi yapabilir. *********** kapasitesini yansıtırsa affetmez. Çok formda olduğunu kanıtlayan *********** ihmale gelmez.

 

*6.AYAK:* Pist uyumsuzluğu yaşadıktan sonra tekrar sevdiği piste getirilen *********** mükemmel formu ile yine kazanmasını bilecektir. BANKO yazılabilir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

You may also like

Bir Cevap Yazın