7 ocak 2020 adana at yarışı yorumlarımız

7 ocak 2020 adana at yarışı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Son zamanlardaki değişimi ile ************ bir hayli güvenilen bir isim çevrede…

 

*2.AYAK:* Mesafe ve şartlar lehine olan ************ yanına takip atımız ************ yazılmasını öneriyoruz.

 

*3.AYAK:* Takip atımız olan ************ bugün ahır önerisi olarak da bize iletildi. Yani yarış içi bir aksilik yaşamaz ise muhtemelen kazanacaktır. Banko yazmayacaksanız önde boş kalırsa ************, iş sprinte kalırsa ************ ve ************Ğ yazılmalı. Sürprizde ise yakın dönemde form artışı gözlemlenen ************ yazılabilir.

 

*4.AYAK:* ************ toparlandıktan sonra artık her yarışta birinciğiliğe koşar. Bu aralar çok beğenilen ************ ile bir grubun önerdiği ************ sağlam kuponlara eklenebilir.

 

*5.AYAK:* Çevrede ************ banko oynanıyor. ************ ve ************ takibe alınması gereken isimler.

 

*6.AYAK:* Çok sürpriz sonuca gebe bu koşuda özellikle yakında bomba yapar denilen ************ dikkat edin. ************ ise ahır önerisi olarak takip ettiğimiz bir isim, her an sürpriz çıkış gelebilir.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

You may also like

Bir Cevap Yazın