GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

10 ocak 2020 izmir altılı ganyan tüyolarımız ÜÇLÜ BANKO

10 ocak 2020 izmir altılı ganyan tüyolarımız

 

*1.AYAK:* Bugün ahır önerisi olarak gelen ************* öncelikle yazın. Yarış içi avantajları bulunan *************  , ************* ve gücünü yansıtmaya başlayan ************* rakipleridir.

 

*2.AYAK:* Ciddi hazırlandığı koşularını boş geçmeyen ************* boş kilosu ile yine iddialıdır. Artan formu olduğu gözlemlenen ************* takibe alınmalı. ************* bu kez şartlardan dolayı şanslı konumda.

 

*3.AYAK:* Bugün için kalitesinden ve formundan bahsedilen ************* izmir pistinde şansını deneyecek. Değişik bir taktikle bu rakipler yanında bombayı patlatabilir dikkat.

 

*4.AYAK:* Kalitesi bu gruptaan fazla denilen ************* için mesafe de lehineyken geçilmemesi gerekir. BANKO

 

*5.AYAK:* Tam kapasite koşarsa kolay bile kazanabilir denilen ************* için artık zincirleri kırma zamanı. BANKO

 

*6.AYAK:* Grubun kaliteli ismi ************* uygun rakipler yanında BANKO yazılabilir .

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.