GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

11 ocak 2020 adana at yarışı yorumlarımız

11 ocak 2020 adana at yarışı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Lehine şartlarda her zaman adını duyurabilen ************ için bugün uygun rakipler mevcut. ************ ve ************K diğer önerilenler.

 

*2.AYAK:* Kimi çıkartırsak onun kazanacağı öngörüldüğünden net kapatılması gereken bir koşudur. 

 

*3.AYAK:* Alehine şartlarda bile mükemmel yarış çıkaran ************ bu kez şartların lehine olmasını değerlendirip yine kazanabilir. ************ ise binicisinin kendisini tanıyacak olması avantajını kullanarak bu kez sürprizi yapabilir.

 

*4.AYAK:* ************ bu rakipler arasında kalite olarak göze batan bir isim. Yarış süratli geçtiğinde affetmeyen ************ sağlam kuponlarda olsun.

 

*5.AYAK:* Yakında kazanır diye takibe aldığımız ************ için artık vakit gelmiştir. Bu rakipler arasında özellikle sürpriz konumdayken BANKO yazıp altılı kuponlarındaa yüksek ikramiye hedeflenebilir.

 

*6.AYAK:* Genel olarak kazanma karakteri düşük isimler arasında gidişat lehine olursa ************ bomba beklenebilir. ************ ve ************ diğer önerilenler.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.