GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

11 ocak 2020 istanbul günün sürpriz atları

11 ocak 2020 istanbul günün sürpriz atları

 

*1.AYAK:* Bu koşuda önerilen bir isim olmadı ama özellikle ************** ve ************** takibe alalım, toparlandıkları söylendi ve yakın zamanda iyi yarışlar yapacaklar.

 

*2.AYAK:* ************** son yarışında binicisinin tayına aşırı güvenmesi sonucu kaybetmişti. Bugün benzeri hata yapmazsa ciddi rakibinin de kazanma özürlü oluşunu değerlendirip birinciliği alacaktır. BANKO yazılabilir.

 

*3.AYAK:* Yakında kazanır diye not aldığımız ************** bugün bekleneni verebilir. Yine sürpriz takip atımız  ************** ihmal etmeyelim. Formunu koruduğu söylenen ************** sigorta.

 

*4.AYAK:* Yarışın temposunun belirsizliği her türlü sonuca açık bir koşu olacağını gösteriyor. Taktiksel olarak binici kabiliyeti öne çıkacak. HEPSİ yapmak mantıklı seçenek.

 

*5.AYAK:* Özellikle iki sürpriz isme dikkat çekmek istiyoruz. Başarılı bir yarışı olmasa da ilgililerinin iddialı olduğu ************** ile bugün yarın kazanır  diye dolaşan ************** mutlaka kuponlarınızda olsun.

 

*6.AYAK:* Uzun mesafeli sentetikte genelde adını duyuran **************  ihmale gelmez. Sürekli sert rakibe çarpılan ************** bu kez kilo müsaade ederse şanslı olacak. Düzelen ************** mutlaka yazılmalı.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.