GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

12 ocak 2020 izmir altılı ganyan bomba atları ve SAĞLAM BANKO

12 ocak 2020 izmir altılı ganyan bomba atları

 

*1.AYAK:* ************** iyi gruplardaki sergilediği güzel performansını koruduğunu mükemmel çalışmaları ile onaylamış durumda. Bugün yaşça büyük rakiplerini geride bırakabilir. Rakip yazacaklara öncelikle takip atımız ************** değerlendirmelerini öneririz.

 

*2.AYAK:* Günün zor koşusunda sadece ************** için son yarışlarını görmezden gelin denildi. Toparlandıysa muhtemelen bugün çok koşacaktır.

 

*3.AYAK:* İyi atların kalabalık koşusunda özellikle burada sıkı hazırlandığı söylenen ************** dikkat etmenizi öneriyoruz. Yarış içi şartların lehine gelişeceği  ************** da bomba yapabilir.

 

*4.AYAK:* İlk yarışlarında düzenli hazırlıkları ile ************** ahır önerisi olarak geldi. Görüntü olarak fena değil denilen ************** eklenebilir.

 

*5.AYAK:* ************** uzun süredir takibimizde olan isim. Yarış içi bazı şanssızlıklarından dolayı kaybetse de bugün uygun grupta kazanacaktır.. SAĞLAM BANKO

 

*6.AYAK:* İnişli çıkışlı performansları ile pek güven vermeyen atların mücadelesinde ************** mutlaka yazın, son yarışındaki dirençli görüntüsü çok beğenildi. bugün boş kilo ve mesafe avantajını kullanıp sürpriz yapabilir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.