GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

13 ocak 2020 bursa altılısı BANKO atlar

13 ocak 2020 bursa altılısı BANKO atlar

 

*1.AYAK:* ********** ilgilileri atlarına birhayli güveniyor. Zira son yarışında da sürpriz konumdayken önerilmiş ve formunun zirvede olduğunu kanıtlamıştı. Bugün biraz daha temkinli sürülmesi halinde kaybetmemesi gerekir. BANKO

 

*2.AYAK:* **********

 

*3.AYAK:* ********** son yarışında tempo kurbanı olmuştu. Bugün ciddi hazırlıkları ve lehine gidişatta sürpriz yapmasını bekliyoruz. SÜRPRİZ BANKO olarak değerlendirilebilir. 

 

*4.AYAK:* Üst düzey formunu koruduğu aktarılan ********** denk rakipler arasında yine kazanabilir. Takip atımız  ********** bugün ihmal edilmemeli.

 

*5.AYAK:* Bir süredir takip ettiğimiz ancak bekleneni henüz veremeyen ********** ve ********** ikilisine bugün mutlaka yer açmanızı önereceğiz.

 

*6.AYAK:*

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.