GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

14 ocak 2020 adana altılı yorumlarımız

14 ocak 2020 adana altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Güçlü sprinterler ********** ve ********** yanına toparlanan ********** ve bu yarışa mükemmel hazırlıklarla girecek olan ********** yazınız.

 

*2.AYAK:* Henüz beklenileni veremese de potansiyeli yüksek olduğu aktarılan **********  öncelikle değerlendirilmeli. ********** ve ********** daha sonra yazılır.

 

*3.AYAK:* Kazanma karakteri düşük olsa da iyi formu ile ********** favorimiz. Uygun grupta ********** ihmale gelmez. Bu şartlarda çok koşan ********** da yazılmalı.

 

*4.AYAK:* Gruptan farklı isimler ********** ve ********** yanına bu aralar iki kat koşan ********** mutlaka ekleyelim.

 

*5.AYAK:* İleride iyi yerlerde olabilecek isimler var fakat yarış koştukça güçlerini kazandıklarından bugün ne yapacakları belirsiz. Sürpriz bir sonuç çıkabilir.

 

*6.AYAK:* ********** aralıklarla koşan bir isim, sorunları halledildiyse bugün bomba yapabilir. Takibe almamız önerilen ********** ile iyi gruptan gelen ********** ihmale gelmez.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.