GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

14 ocak 2020 kocaeli altılı ganyan günün bomba atları

14 ocak 2020 kocaeli altılı ganyan günün bomba atları

 

*1.AYAK:* Bu kez bu kilo ile mutlaka iyi koşmasını beklediğimiz ************ sürprizi yapabilir. Yeterince form tutan ************ artık gücünü ispatlayabileceği şartları buldu dikkat.

 

*2.AYAK:* ************ bugün lehine şartlarda çok farklı bir yarış çıkaracaktır. ************ ,************ ve ************ daha sonra yazılmalı.

 

*3.AYAK:* ************ sadece lehine şartlarda çok dirençli olabiliyor. Bugün de bu ihtimal var ama stilini bilen rakipleri bunu bozmak isteyebilir. Bu durumda en ciddi rakip sprinti ayarlarsa ************ olur.

 

*4.AYAK:* ************ için milimetrik bir sürücü lazım. Başarırsa affetmez. İlgililerinin beklentilerinin yüksek olduğu ************ bu grupta da yazılmalı. Ahır önerisi olara kgelen ************  ise bugünden itibaren takibe alınmalı.

 

*5.AYAK:* ************ kendisine göre uygun grupta çok şanslı fakat son zamanlarda form artışını gözlemleyip önerdiğimiz bomba isim ************ yarış gidişatı lehine gelişirse herkesi yatırabilir.

 

*6.AYAK:* ************ ilgilileri çok iddialı bu yarışta. Rakip olarak ise ahırdan çok çok hazır şeklinde önerilen ************ yazalım zira kazanması uzun sürmez.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.