GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

15 ocak 2020 bursa altılı yorumlarımız

 

15 ocak 2020 bursa altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Genelde hedef yapıldığı yarışlarda adını mutlaka duyuran ************* bugün bursaya iddialı geldi dikkat. 

 

*2.AYAK:* Ekibinin güvendiği ************* , bugün çok koşması beklenen ************* , kısa ara sonrası sıkı hazırlanan ************* , eski formuna ulaşan ************* ve bu aaralar faarklı denilen ************* kuponlarda olmalı.

 

*3.AYAK:* Herhangi bir problemi olmadığını öğrendiğimiz ************* dinçlikle muhtemelen kolay kazanacaktır. BANKO

 

*4.AYAK:* ************* seri birincilikleri ile bugün de haklı favori belki ama çok sert bir rakibi var. ************* inanılmaz formu ile sevdiği pistte seri adımları ile favoriyi muhtemelen yıkacaktır. İki at çok sağlam olur. 

 

*5.AYAK:* Pek bir başarısı olmasa da ************* yakın zamanda bomba yapacak dikkat. Ahır önerisi olarak gelen ************* mutlaka yazılmalı. Start sorunu halledilen ************* her an kazanabilir.

 

*6.AYAK:* Sonucu biraz da yarış içi gelişmelere bağlı olan bu zor koşuda form durumlarına istinaden ************* ve ************* öncelikle yazılmalı ki lehine şartları bulurlar sa affetmezler.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.