GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

15 ocak istanbul altılı tüyolu yorumları 2 adet banko

15 ocak istanbul altılı tüyolu yorumları

 

*1.AYAK:* ************ için yakında kazanır demişlerdi. Bugün bu şartlarda beklenen çıkışı sergileyebilir. BANKO yazılabilir.

 

*2.AYAK:* Çok sürpriz sonuçlara gebe bir koşu olacak. Sadece takip atımız ************ mutlaka kuponlarınızda bulunsun diyoruz.

 

*3.AYAK:* ************ iyi ellerde sıkı hazırlanmış.  İlgililerinin bu şartlarda güvendiği ************ ihmale gelmez. 

 

*4.AYAK:* Bu koşudaki isimlerle alakalı bir öneri gelmedi.

 

*5.AYAK:* ************ görenler bugün yarın kazanır diyor. Eğer eksik koşarsa takip atlarımız ************ ,************ ile formda isimler ************ ve ************ şanslı olacaktır.

 

*6.AYAK:* Çok daha iyi rakipler yanında bile kazanabilecek kapasitede olduğu söylenen ************ bugün büyük bir hata yapmazsa kazancaktır. BANKO

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.