GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

16 ocak 2020 izmir altılı ganyan tüyolu yorumları

16 ocak 2020 izmir altılı ganyan tüyolu yorumları

 

*1.AYAK:* Bu aralar çok farklı olan ************** son yarışında binicisinin aşırı güveni sonucu kaybetmişti. Bugün hata yapmazsa kazanır. BANKO

 

*2.AYAK:* Kazanma karakteri zayıf olsa da bugüne kadar iyi rakiplerle mücadele eden ************** dişine göre grupta tecrübe ve form avantajlarını kullanarak sürprizi yapmaya yakındır.

 

*3.AYAK:* **************

 

*4.AYAK:* **************

 

*5.AYAK:* ************** mükemmel ahır bakımı ile seriye başlayacağı belliydi. Bugün nispetten biraz daha zor rakipleri var. Özellikle ************** çok iyi durumdaymış ve bugün favoriyi geçmeye en yakın isimdir.

 

*6.AYAK:* **************

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.