GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

17 ocak 2020 izmir at yarışı yorumlarımız

17 ocak 2020 izmir at yarışı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Uzun süredir kazanabileceği şartları kovalayan ************* belkide kazanma karakterinin düşüklüğünden bunu başaramadı. Bugün grup çok uygun ve favorimiz. Kendisine rakip olarak yakın dönemde kazanır notu ile takibe aldığımız ************* ile yarış gören ************* öneriyoruz.

 

*2.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

*3.AYAK:* Takip atlarımızdan sürpriz isim ************* bugün mutlaka yazalım. İlk startında ************* çok iyi koşar diyorlar.  ************* sigorta.

 

*4.AYAK:* Genel olarak denk güçlerin mücadelesinde yarışı çok gerilerde takip etmezse ************* sürpriz yapabilir.

 

*5.AYAK:* Güçlü bir binici ile çok daha iyi yerlere gider dediğimiz ************* bu kez ön planda yazılmalı. Ahırdan iddialı duyumlar gelen ************* mutlaka yazılmalı. Son yarışını tekrarlarsa affetmez denilen *************  sigorta.

 

*6.AYAK:* Üstün formu ile ************* ne çok güveniliyor bugün. Lakin biz yanına boş kilosu ile *************  yazalım zira yakın dönemde önerilen bir isimdi. Artan formu ile bu rakipler arasında bomba beklenebilir.

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile

alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde

size iletilir.

 

    • Ayrıca şu sayfadakiyayımladığımız bazı başarılı yorumlara

      göz atmanızı öneririz.

Comments are closed.