GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

17 ocak 2020 kocaeli altılı ganyan tüyolarımız

17 ocak 2020 kocaeli altılı ganyan tüyolarımız

 

*1.AYAK:* Dön gel yarışını galop niyetine yapan ************ buraya taam hedef katılıyor. Sevdiği mesafede sürprizi yapabilir. BANKO değerlendirilebilir.

 

*2.AYAK:* Takip atımı ************ iyi koştu lakin kazanmayınca bugün cazipliğini yitirmiş durumda. ************ ekibi iddialıymış. ************ kalite olarak daha iyi yerlere göz kırpıyor. Sentetikte işlemeyen ************ bu kez kocaelide çok sürprizde değerlendirilebilir.

 

*3.AYAK:* ************ hayaatının en kolay grubuna çıkıyor. BANKO

 

*4.AYAK:* Kesinlikle kapatılarak rahat izlenmesi gereken bir koşudur. Özellikle at eksiltecek kişilerin çıkarmak isteyeceği ************ giderek aartan formu var ve kapasitesi yüksek bir at. Diğer geri plandaki isim ************ ise yarış içi lehine şartlarda mücadele edeceğinden çok şanslıdır.************ ve ************ ise zaten form durumu ve binici avantajlarından yazılıyor.

 

*5.AYAK:* Bir grubun çok güvendiği ************ ile ahır önerisi olarak takibimizde olan ************ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

*6.AYAK:* Bu aralar kazanması beklenen ikili ************ ve ************ arasında bir yarış olacağını düşünüyoruz.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.