17 ocak 2020 kocaeli altılı ganyan tüyolarımız

17 ocak 2020 kocaeli altılı ganyan tüyolarımız

 

*1.AYAK:* Dön gel yarışını galop niyetine yapan ************ buraya taam hedef katılıyor. Sevdiği mesafede sürprizi yapabilir. BANKO değerlendirilebilir.

 

*2.AYAK:* Takip atımı ************ iyi koştu lakin kazanmayınca bugün cazipliğini yitirmiş durumda. ************ ekibi iddialıymış. ************ kalite olarak daha iyi yerlere göz kırpıyor. Sentetikte işlemeyen ************ bu kez kocaelide çok sürprizde değerlendirilebilir.

 

*3.AYAK:* ************ hayaatının en kolay grubuna çıkıyor. BANKO

 

*4.AYAK:* Kesinlikle kapatılarak rahat izlenmesi gereken bir koşudur. Özellikle at eksiltecek kişilerin çıkarmak isteyeceği ************ giderek aartan formu var ve kapasitesi yüksek bir at. Diğer geri plandaki isim ************ ise yarış içi lehine şartlarda mücadele edeceğinden çok şanslıdır.************ ve ************ ise zaten form durumu ve binici avantajlarından yazılıyor.

 

*5.AYAK:* Bir grubun çok güvendiği ************ ile ahır önerisi olarak takibimizde olan ************ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

*6.AYAK:* Bu aralar kazanması beklenen ikili ************ ve ************ arasında bir yarış olacağını düşünüyoruz.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

You may also like