21 ocak 2020 salı adana Altılısı Çok Önemli Tüyolar

21 ocak 2020 salı adana Altılısı Çok Önemli Tüyolar

 

*1.AYAK:* Beklenen patlamayı kazanarak süsleyemeyince yarış içi ufak problemi için kısa bir süre ara verilen *********** ciddi hazırlandığı bu koşuyu kazanabilir , tabi düzelmişse… İlk yarışında güvenilen *********** bugün ilgililerini mutlu edebilir. Bu koşudaki sürpriz takip atımız *********** sağlam kuponlarda olsun.

 

*2.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

*3.AYAK:* Kalite olarak farklı duran *********** tabiki favori ama formda rakipleri yanında banko yazmak riskli olur. Özellikle ahır önerisi olarak gelen *********** yarış içi şartları da lehine bulursa sürprizi yapabilir. *********** sürpriz yaptı zannedilse de çok formda ve güçlü bir at olduğu konuşuluyor, yani iyi gruplarda iyi yarışlarını izlemeye devam edeceğiz. Son olarak yarışın süratli geçmesi ihtimaline karşın güçlü isim *********** yazalım.

 

*4.AYAK:* *********** ve  *********** güçlü uzun sprinterler. Tabi yarış içi şartların yarayacağı *********** yine ihmal edilmemeli.

 

*5.AYAK:* Uygun grupta tüm şartlar lehineyken bu gruba geçilmemesi gereken *********** BANKO yazılabilir.

 

*6.AYAK:* *********** için eklenen takısal seçenekler ile artık kazanır diyorlar. BANKO yazılabilir. Sadece takip atımız *********** eğer start problemi yaşamaz ise çok büyük bir sürprize imza atabilir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.