2 şubat 2020 adana at yarışı günün sürpriz atları

2 şubat 2020 adana at yarışı günün sürpriz atları

 

*1.AYAK:* Aprantilerin zorlu mücadelesinde sadece iyi hazırlandığı söylenen AT İSMİ GİZLİ önereceğiz. Binici becerilerinin ön planda olacağı koşuda kilo farkları da sonucu etkileyecek.

 

*2.AYAK:* Bu kez daha iddialı katılan AT İSMİ GİZLİ ile ekibinin güvendiği AT İSMİ GİZLİ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

*3.AYAK:* Gözle görülür bir başarısı olmasa da takip atımız AT İSMİ GİZLİ sürpriz kuponlarda olsun. Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ ile kendisini tanıyan binicisi idaresinde AT İSMİ GİZLİ diğer önerilerimizdir.

 

*4.AYAK:* Son yarışında çok sürpriz konumdayken önerdiğimiz AT İSMİ GİZLİ yarışta sıkıştırılmasına rağmen çok başarılı koşarak formda olduğunu kanıtladı. Bugün de önde dikkate alınmazsa yazmayanlara ceza kesmeye hazırdır. Bu ata rakip olarak yakın takip edecek olan AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. Daha sonrada AT İSMİ GİZLİ eklenebilir.

 

*5.AYAK:* Bugün yarın mutlaka kazanır denilen AT İSMİ GİZLİ ile dinlenerek sıkı hazırlanan AT İSMİ GİZLİ arasından bir kazanan çıkmasını bekliyoruz.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bu ve sonraki yarışlarında takibinizde olsun. AT İSMİ GİZLİ bu grupta mutlaka yazılmalı. Formda AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olsun. Birde aprantisine rağmen yarış süratli geçerse diye boş kilolu sprinter AT İSMİ GİZLİ ekleyebiliriz.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

You may also like