GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

10 şubat 2020 bursa altılı yorumlarımız

10 şubat 2020 bursa altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ yarış içi avantajları ve çok iyi form durumu ile rakiplerinden ayrı tutulabilir. Fakat kazanma karakteri biraz düşük olduğundan AT İSMİ GİZLİ rakip olarak yazılabilir.

 

*2.AYAK:* Binicisinin isteklerine hemen cevap veren çok formda AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ bir grup güveniyor. Kalitesini koşmaya başlayan 2. PETROCELLI bu grupta sigorta olur.

 

*3.AYAK:* Bu aralar değiştiği söylenen AT İSMİ GİZLİ son yarışında yanıltmadı. Bugün de mükemmel formunu koruduğu gözlemlendi. İdman pistinde çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ bu grupta her zaman söz sahibi olabilir.

 

*4.AYAK:* Sorunları halledilip bursaya iddialı gelen AT İSMİ GİZLİ  için beklentiler yüksek. Eksik koşarsa tüm safkanlar eşit şansa sahiptir.

 

*5.AYAK:* Bugün pek dikkate alınmayacak olan AT İSMİ GİZLİ şu an ki formu bu gruba yetebilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ lehine şartlarda adını duyuracak isimler.

 

*6.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.