18 şubat 2020 adana altılı yorumlarımız BANKOLU çok SÜRPRİZLİ

18 şubat 2020 adana altılı yorumlarımız 

 

*1.AYAK:* Yakın zamanda bomba yapar denilen AT İSMİ GİZLİ bu kez ekürisiz tek tabanca tam kapasite yarışa kendini verecek dikkat. AT İSMİ GİZLİ pistte çok beğeniliyor mutlaka iyi koşacaktır. Çok çok sürprizde AT İSMİ GİZLİ yazılabilir zira maidenden sonra stili dışı koşturulunca fazla üzülmeden yarışı tamamlıyor, giderek nefes açan safkan her an çok ters bir yarış koşabilir.

 

*2.AYAK:* Günün en tehlikeli koşusu olduğunu belirtelim. Genel olarak sırası gelenin yarış kazandığı bir grup. Bugün yarış içi şartların lehine gelişeceği AT İSMİ GİZLİ ile çok formda olduğu söylenen AT İSMİ GİZLİ bizim önereceklerimizdir.

 

*3.AYAK:* Ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ takibe alın çok yakında sürpriz yapacaktır. Yarış içi bazı problemlerinden dolayı geri alınıp iyi ellerde sıkı hazırlıktan geçen AT İSMİ GİZLİ eğer sorunu çözülmüşse bugün bomba yapabilir.

 

*4.AYAK:* Her zaman daha iyi grupları hedefleyen AT İSMİ GİZLİ kendisine göre uygun grupta bu formu ile geçilmemesi gerekir. BANKO yazılabilir. 

 

*5.AYAK:* Kazanacak formu var ve çok iyi durumda denilen AT İSMİ GİZLİ kazanma karakterinin düşük olmasından dolayı bekleneni veremiyor. Bugün de sırf bu sebepten dolayı banko yazamıyoruz. Benzer durumdaki AT İSMİ GİZLİ için de çok iyi diyorlar. Bu kazanma özürlü tayların yanına son yarışında iddialı önerilen ama kaybeden AT İSMİ GİZLİ bugün ekleyelim.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ düzenli aralıklarla koşup formda yarışlara katılan bir isim. Yani koşacağı varsa bugün kazanacaktır. AT İSMİ GİZLİ için sonraki yarışına hedefli demiştik. Keza galop niyetine koşup buraya hedeflendiğini gösterdi. Mutlaka yazılmalı.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.