22 Nisan Ankarada Bankolu Altılı Yorumları

Ankarada Bankolu Altılı Yorumları

Ankarada Bankolu Altılı Yorumları

Ankarada Bankolu Altılı Yorumları

1.AYAK☛ 5.MISS MATRA bu kez stili rakibi olmadığı için tempoyu baştan yüksek tutmaz ve iyi ayar çekerse sonlarda direnecek gücü kalabilir. Sonlarda yine durursa şanslı olabilecek isimler şablondadır.


2.AYAK☛ İyi koşup kazanamayan isimlerin mücadelesinde ayırım yapmanızı önermeyiz. Özellikle afg son sıralarda olan 9.ZAFERİMSİN ‘e dikkat. Bugün çok ters koşabilir.


3.AYAK☛ Nispeten sert rakipleri olsa da ilk kez böylesine lehine şartlar ve boş kilo yakalayan 6.BORDO MAVİ bombayı patlatabilir dikkat. Hışman’ın güçlü teşvikleri ile 2.ATOM CEMİL öndeki isimleri yakın takip ederse şansını katlayacaktır. Sürekli iyi koşup kazanamasalarda 1.MY PRIDE ve 7.ATTENDO VINO diğer şanslı isimler.


4.AYAK☛ Bizim favorimiz 2.CEYAR olacaktır. Bu zamana kadar geçilmemiş 4.SPENCER ile yarıştığı tek koşusunda start probleminden dolayı öne gelememiş ve efor sarfederek şansını yitirmişti. Son yarışlarında starttan ok gibi çıktığı gözüken ceyar’ın bu rakiplere kolaylıkla direnebileceğini düşünüyoruz. Arasına rağmen karataşın dün olmadık isimlerle gösterdiği performansı SPENCER ile sergilemesi halinde kazanma şansı artar.


5.AYAK☛ 4.ÖZGENAĞA bu kilolarda etkili olabileceği rakipler arasında öncelikle yazılmalı. 8.DARYÜZ ve 9.HIZLI KURUŞ lehine şartları değerlendirmek isteyecekler. 7.BEYAZ ADAM bu grupta ihmale gelmez. 5.FIRTINA ELMAN ise boş sayılabilecek kilosu ile sürpriz yapabilir.


6.AYAK☛ İlk yarışında ekibinin iddialı olduğunu belirttiğimiz 13.RISE UP düzlükte sürekli trafik sorunu yaşayarak sprinti kesilmişti. Bugün usta jokeyi ile kazanmayı hedefledikleri bu koşuda BANKO yazılabilir.


ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 5,7,8,9,2,3,1

2.AYAK: 9,2,1,3,6,5,8,4,7

3.AYAK: 6,2,1,7

4.AYAK: 2,4

5.AYAK: 4,8,9,7,5

6.AYAK: 13

altılı yorumları whatsapp
NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

Ankarada Bankolu Altılı Yorumları