24 eylül 2018 pazartesi bursa at yarışı tahminleri

24 eylül 2018 pazartesi bursa At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

24 eylül 2018 pazartesi bursa

1.AYAK:  Günün ilk ayağı zor bir koşu ile başlıyor. Sadece ahır önerilerini takip listesi için önereceğiz. *****  başta olmak üzere ***** ve sıkı hazırlanan ***** ilk epapta önerildi. *****  ise kazandığı koşudan sonra burayıda hedef yapmışlar.
SIRALAMAMIZ: *****

2.AYAK: Tıpkı ilk ayak gibi bu koşuda altılının ikramiye olarak kaderini belirleyecek cinsten. ***** dışında önerilen bir isim olmadı. Bu atın da afg oranının birhayli düşük olduğunu görüyoruz.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK: ***** sorunsuz ise kazanmasını bilir fakat detaylı bilgi alamadık ve altılıyı bu ata bağlamak çok riskli.  **********ve ***** sağlam kuponlarda olması gereken isimler.
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK:  *****eğer kazanma özürlü değilse bu rakipleri kolayca geçmesi gerekir.. Ancak öndeki atı atlayamama durumu kronik ise önde kalacak diri isimlerden ***** ve daha sonra***** ve ***** devreye girebilir. Bu atları bugün yazmıyorsak ta takip listemize alalım.
SIRALAMAMIZ: *****

5.AYAK: ***** Bugün hiç şans tanınmamış ancak bu at yarış içi şartlar lehine geliştiğinde kazanmasını bilir. Mutlaka yazalım. Birde burada kumcu olarak tanıtan ve çimde hiç işlemeyen kaliteli *****var. Bugün muhtemelen çimde işlemez diye kimse yazmayacak ama form durumu ve kalitesinin yarısını koşabilse bu grubu geçebilecek durumda. İlgilileride çok uzun aradan sonra tekrar çim yarışı denediğine göre bir bildikleri vardır.  ***** ise ilgililerinin bugün çok güvendiği bir isim.
SIRALAMAMIZ: *****

6.AYAK: Ahır görüşlerinden yola çıkarak aldığımız bilgiler doğrultusunda *****  *****ve ***** ile rahat bir yarış izleriz.
SIRALAMAMIZ: *****


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.