24 Mart İstanbulda Çifte Banko Heyecanı

24 Mart İstanbulda Çifte Banko Heyecanı

24 Mart İstanbulda Çifte Banko Heyecanı

24 Mart İstanbulda Çifte Banko Heyecanı

1.AYAK: Bu koşuda önerilen bir isim olmadı. Henüz yarış stilleri oturmamış atların mücadelesinde riske girmeyiniz.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ sentetiğe pek alışamamış görüntüsü ile ara verdi fakat bu arada problemleri giderildiyse çıktığı gibi bitirip bomba yapabilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ ön grupta yerini erken alırsa muhtemelen fotoya kadar adını sıkça duyacağız. Diğer rakipleri şablondadır.

3.AYAK: Bugün ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ ‘ye dikkat, kazanması yakındır denildi. Uzun arası olsa da kalite olarak farklı kumaş olduğu söylenen AT İSMİ GİZLİ buraya bomba yapmaya geliyor. AT İSMİ GİZLİ gördüğü yarışlardan sonra artık bende varım diyecektir. Sağlamcılar için diğer rakipleri şablondadır.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ kilo kiloya bu rakipleri her zaman geçebilecek güçtedir. Bugün için tek rakibi boş kalıp bitirme ihtimali olan AT İSMİ GİZLİ olabilir.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ sahada herkesin dilinde. Bugün birhayli güvenilen tayın kolay kazanması bekleniyor. BANKO yazabiliriz.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ lehine gelişen şartlarda neler yapabileceğini gösterdi, bugün de nispeten uygun rakipler yanında kazanmasını bilecektir. BANKO yazabiliriz.

ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: *******
  2. AYAK: ***
  3. AYAK: ***
  4. AYAK: *
  5. AYAK: *
  6. AYAK: *

 şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

24 Mart İstanbulda Çifte Banko Heyecanı 24 Mart İstanbulda Çifte Banko Heyecanı