24 ocak Sağlam Bankolu Adana Altılı Kuponu

24 ocak Sağlam Bankolu Adana Altılı Kuponu

24 ocak Sağlam Bankolu Adana Altılı Kuponu

1.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU iyi formunu bugün de gösterecektir. GÜNÜN ALTILI KUPONU için uygun rakipler ve uzun sprinti ile sonuca gitmeye çalışacaktır.


2.AYAK:

Takibe aldığımız GÜNÜN ALTILI KUPONU son yarışında ne kadar formda olduğunu kanıtladı. Bugün de kazanmaması için hiçbir sebep yok. Diğer rakip atımız GÜNÜN ALTILI KUPONU bugün ihmal edilmemeli. Kazanmaları uzun sürmez gözüken GÜNÜN ALTILI KUPONU kuponlarda olmalı.


3.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU  kazanma karakteri müsaade ederse bu rakipleri geçebilecek güçtedir. GÜNÜN ALTILI KUPONU ve GÜNÜN ALTILI KUPONU bugün iddialı olacaklar. Yamak 2 ‘den dolayı ön grupta yer alacak olan GÜNÜN ALTILI KUPONU sonlarda ayakta kalabilirse bomba yapabilir dikkat. GÜNÜN ALTILI KUPONU daha geniş kuponlara eklenebilir.


4.AYAK:

Son yarışında alehine tempoya rağmen GÜNÜN ALTILI KUPONU pasif grupta kazanmasını bilmişti. Bugün yine pasif bir grup ve üstelik lehine gelişecek şartlarda geçilmemesi gerekir. SAĞLAM BANKO

 
5.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU mükemmel yarışları ile bugün de ağır favori konumunda. Mesafeden dolayı bugün özellikle boş kalması durumunda GÜNÜN ALTILI KUPONU ciddi rakip olacaktır. GÜNÜN ALTILI KUPONU bu aralar kazanacak kıvamdaymış dikkat. Kalite kontejanından da GÜNÜN ALTILI KUPONU yazıp burayı geçebiliriz.

 
6.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU için iddialı duyumları geldi dikkat. GÜNÜN ALTILI KUPONU  bu kez lehine şartlarda iyi koşacaktır. Diğer rakipleri şablondadır.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
2.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
3.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
4.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
5.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
6.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU

NOT: GİZLİ ALANLAR sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

whatsapp iletisim

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

24 ocak Sağlam Bankolu Adana Altılı Kuponu

24 ocak Sağlam Bankolu Adana Altılı Kuponu

24 ocak Sağlam Bankolu Adana Altılı Kuponu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*