24 şubat istanbulda zor koşular ikişer at

24 şubat istanbulda zor koşular ikişer at

1.AYAK:

GİZLİ için iyi duyumlar aldık, kazanması uzun sürmez. GİZLİ pistte çok iyi görünüyor. GİZLİ kısa ara sonrası sorunları halledilmiş, bugün patlama yapabilir. Kalitesi ile GİZLİ etkili olabilir.


2.AYAK:

GİZLİ bu koşuya iddialı katılıyor dikkat. GİZLİ kiloya rağmen bu grupta adını duyuracaktır.


3.AYAK:

GİZLİ kilosuna rağmen iyi aprantisi ve uygun rakipler yanında iddialı olacaktır. Sorunları giderilen GİZLİ bugün ters koşacaktır dikkat. GİZLİ ve GİZLİ daha sonra eklenebilir. Çok sürprizde ise GİZLİ yazalım zira boş kilosu ile önde dikkate alınmazsa cezayı kesebilir.


4.AYAK:

GİZLİ bu kez çok iyi hazırlandı, sprint mesafesi iyi ayarlanması gereken bir isim. GİZLİ kilo kaldırır, bugün rakiplerin eksik yanlarını değerlendirmek isteyecektir. GİZLİ sık koşuyor ve canı istediğinde yorgunluk dinlemeden rakip tanımıyor. GİZLİ form bakımından en şanslı konumdadır. GİZLİ ciddi rakiplerine göre kilo avantajı var.

 
5.AYAK:

GİZLİ usta binicisi ile son yarışında atı tanıyamadığı için geçildiğini düşünüyoruz. Geç başladığı teşviklerle istediği sonucu elde edemedi. Bugün bu hataya düşmeyip fark bile yapabilir. GİZLİ hata affetmeyecek durumda, yarış içinde önlerde konumlanırsa favoriye çok sert rakip olacaktır.

 
6.AYAK:

Yakında kazanır notu ile kaydettğimiz GİZLİ için lehine şartlar oluşmuş durumda. Bugün için tek rakip olarak önde boş kalma ihtimali olan GİZLİ önereceğiz zira çalışmalarıda iyiye gittiği için her an ters bir yarış koşabilir.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GİZLİ
2.AYAK: GİZLİ
3.AYAK: GİZLİ
4.AYAK: GİZLİ
5.AYAK: GİZLİ
6.AYAK: GİZLİ
GÜNÜN ALTILI KUPONU

Wahatsapp Iletisim 1

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

24 şubat istanbulda zor koşular ikişer at

24 şubat istanbulda zor koşular ikişer at

 • adana surpriz bankolu altili

  18 Nisan Adana sürpriz bankolu altılı

  Adana sürpriz bankolu altılı 1.AYAK☛ Bülten aboneliği alarak bu koşudaki yorumları okuyabilirsiniz. 0542 832 14 44 whatsapp hattımızı ekleyerek yorumları almak için bilgi isteyiniz. 2.AYAK☛ Bülten aboneliği alarak bu koşudaki yorumları okuyabilirsiniz. 0542 832 14 44 whatsapp hattımızı ekleyerek ……………[DEVAMINI OKU]

 • Bol bankolu istanbul altilisi

  18 nisan Bol bankolu istanbul altılısı

  Bol bankolu istanbul altılısı 1.AYAK☛ Bülten aboneliği alarak bu koşudaki yorumları okuyabilirsiniz. 0542 832 14 44 whatsapp hattımızı ekleyerek yorumları almak için bilgi isteyiniz. 2.AYAK☛ Bülten aboneliği alarak bu koşudaki yorumları okuyabilirsiniz. 0542 832 14 44 whatsapp hattımızı ekleyerek ……………[DEVAMINI OKU]

 • Yarış Stilleri Bülteni Ücretsiz

  18 Nisan Adana Yarış Stilleri Bülteni Ücretsiz

  Yarış Stilleri Bülteni Ücretsiz 1.AYAK Yarış Stilleri 1. ATEŞLER GÜÇLÜBEY Koşmamış. 2. FIRE OF REBELLION Koşmamış. 3. GÖKDENİZİM Koşmamış. 4. KUMAN Koşmamış. 5. ALYETİŞ Koşmamış. 6. AYDEM SULTAN Koşmamış. 7. BALLI KAYMAKLI Koşmamış. 8. BEST OF FATOŞ Koşmamış. 9. DIŞETUANA Koşmamış. 10. FLUTTERSHY Koşmamış. 11. HAPPY ……………[DEVAMINI OKU]

 • İstanbul Yarış Stilleri Bülteni

  2.Altılı İstanbul Yarış Stilleri Bülteni

  İstanbul Yarış Stilleri Bülteni ▌1.AYAK YARIŞ STİLLERİ 1. CAPTAIN ANGEL Koşmamış. 2. FORZA TOCCET Koşmamış. 3. GEZGİN Koşmamış. 4. KRAL BABA Koşmamış. 5. MADMEN Koşmamış. 6. SAMURAY Koşmamış. 7. SAN REMO Koşmamış. 8. BOLSHOI Koşmamış. 9. GABARDİNO Koşmamış. 10. PRINCESS GRASE Koşmamış. 11. STRAWBERRY GIRL Koşmamış. ……………[DEVAMINI OKU]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.